Студентки «Університету третього віку» Приморського територіального центру провели в Одеському зоопарку майстер-клас з плетення купальського віночка.

Напередодні свята Івана Купала студентки приготували для себе набори з гілочок дерев і різнотрав’я: ромашки, ружі, м’яти, полину, кропу. Зазвичай1 складають набор десь з десяти самих різних трав, які приносять здоров’я,  добро, благополуччя. Кріп символізує патріотизм, твердість духу, він є, навіть, на шевронах військових. М’ята – символ дівочої краси, оберіг дитини та її здоров’я. Полин є символом пам’яті; рідної землі. Студентки пригадали як плели віночки в дитинстві. Так само намагалися плести й зараз, закріплюючи плетене мотузкою.

Всіх присутніх зі святом Івана Купала, яке до нас прийшло здавен, привітала Аліна Васалатій, завідувачка відділення денного перебування. Вона як авторка ідеї проведення свята запропонувала зазирнути у спогади свого дитинства, відчути себе молодими і здоровими. Всіх запросили спочатку до приємної фотосесії в просторі зоопарку, а потім пригощали українськими смаколиками: бутербродами з козацьким салом і маринованим огірком, а також духмяною домашньою випічкою – пісочним пирогом. Емоції від проведення свята були ні з чим незрівняні. Незвичайне свято надовго запам’ятається.

Головним було загадування бажання й майже у всіх воно було однаковим – мирне небо над головами усіх нас.

Марія Фетісова.