19 березня 2024 року о 15.00 в Одеській ОУНБ імені М. С. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться вечір пам’яті видатного українського вченого Володимира Станка «Людина в історії та культурі» (в рамках проєкту «Знай своїх!»).

Про життєвий та науковий шлях відомого археолога, історика первісного суспільства, етнолога Володимира Никифоровича Станка (1937-2008) важко говорити в минулому часі!

Будучи енергійною та принциповою натурою, він завжди вдало поєднував викладацьку діяльність із науково-дослідною роботою.

Ініціатор створення Відділу археології Північно-Західного Причорноморʼя Інституту археології АН УРСР та археологічної лабораторії історії Південної України, розробник нових спеціальних курсів з археології, творець кафедри археології та етнології України на історичному факультеті ОДУ імені І.І Мечникова (з 2000 р. – ОНУ), згодом – декан історичного факультету – ось лише невелика частина цілей, з гідністю реалізованих Володимиром Никифоровичем! Попереду було ще багато творчих планів…

Памʼять про видатного вченого, розбудовника археологічної науки, талановитого викладача, авторитетного Наставника, вірного Друга, прекрасної душі Людину та гарного батька своїх трьох синів продовжує житі в серцях його численних друзів та учнів, близьких та рідних!

Шефові присвячується!

Захід відбудеться безпосередньо в бібліотеці та онлайн на платформі Zoom: https://us04web.zoom.us/j/72737242665…

Ідентифікатор конференції : 727 3724 2665

Код доступу: 2024