1 березня 2019 року о 17.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (читальна зала, 2-й поверх) відбудеться презентація документального фільму «Літопис” Чорного Тюльпану”».

Документальний фільм розповідає історію пошукових систем ВГО «Союз “Народна Пам’ять”» та інших волонтерів, які добровільно, в складі Гуманітарної місії «Чорний Тюльпан», взяли на себе відповідальну місію – шукати тіла загиблих воїнів на сході України і повертати їх близьким.

Літопис знятий криворізькими журналістами ТРК «Рудана» і знімальною групою «Чорний Тюльпан» – Вікторією Симкиною (журналіст), Костянтином Сологубом (оператор), Сергієм Ільченком (режисер монтажу) – і самими пошуковими системами, які часто знімали так, щоб не помітили озброєні люди.

Документальні кадри були зафіксовані волонтерами-пошуковими системами на лінії розмежування в 2014-2015 роках, запис спогадів відбулася в 2016 році, а монтаж здійснено в 2017.

Фільм поєднує в собі відверті розповіді цивільних учасників АТО (ООС) на сході України і їх відеоматеріали.

Організатори: Гуманітарна місія «Чорний тюльпан», Центр патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді.Одеса.

Вхід вільний.

Обмеження: 18+

Додаткова інформація за телефоном: 068-20-15-506 (Дарина)