Для студентів поважного віку, які отримують соціально-педагогічну послугу «Університет третього віку», пролунав останній дзвоник.

Вдалий формат літнього табору УТВ минулих років дозволяв продовжувати спілкування влітку як з викладачами-волонтерами, а також зі своїми новими друзями і однодумцями, але на свіжому повітрі  з розвиваючими, досуговими і спортивними програмами. В цьому році карантинні обмеження вмотивували провести переформат заходів.

Так, для підопічних відділення денного перебування співробітники організували онлайн-клуб. Організатор культурної діяльності Олександр Куляс познайомився з поважними студентами. Він провів опитування з метою виявлення їхніх інтересів. Далі обговорювали, за яким алгоритмом буде проходити конференція ZOOM: перегляд короткого фільму, думки про побачене, обмін враженнями.

Кожний перегляд завершується обов’язковим домашнім завданням. Наприклад, було запропоновано переглянути кінофільми: «Старий і море», 1958, режисера Джона Стерджеса за однойменною повістю Ернеста Гемінґвея (за новим правописом!) з головною роллю Спенсера Трейсі; а також «Старі клячі», 2000, режисера Ельдара Рязанова.

Відділення денного перебування проводить також невеличкі творчі заняття на підґрунті перегляду слайдів з репродукціями живопису репліками про його види, стилі, течії і напрямки.

Пенсіонери поділилися враженнями:

Наталія Решетніченко: Наш новий ведучий онлайн-клубу Олександр причарував усіх слухачок поважним ставленням до кожної. Як професіонал з культурологічною освітою, безумовно, має хист в стилях, течіях, направленнях того або іншого виду мистецтва. До честі Олександра, він сприймає мистецтво соцреалізму, не обмежуючи людей пенсійного віку в тому, що увійшло в базові знання без будь якого політичного окрасу.

Зінаїда Суняєва: Безумовно, добре було б підключитися до живих заходів, які впроваджують в місті. Але для тих, хто знаходиться в групі ризику, важно вміти адаптуватися до нових реалій.

Анна Суліган, завідуюча відділення денного перебування Приморського територіального центру міста Одеса, член НСЖУ

Телефон для довідок: 740-75-26. Заняття проводяться щотижнево в дистанційному режимі.