9 жовтня 2021 року о 16.00, у межах Міжнародного книжкового фестивалю «Зелена хвиля», в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться зустріч з письменником Марком Лівіним «ЛІТЕРАТУРА ЯК ТЕРАПІЯ».

Для автора текст – це найчастіше терапія. А за якими умовами текст стає терапією для читача або, навпаки, стає чимось деструктивним?

Що ми вичитуємо з книг?

А що вчитуємо?

Як література допомагає людині внутрішньо змінюватися?

Якщо література лікує, які механізми в цьому задіяні?

Також розширимо тему і поговоримо про ментальное здоров’я в Україні: чому це важливо, на що впливає та як почати дбати про себе.

Зустріч відбувається в програмному циклі «Літературні гастролі».

Марк Лівін – сучасний український письменник та журналіст, заступник головного редактора The Village Україна.

Співавтор популярного подкасту про психологію «Простими словами» та однойменної книги бестселлера.

Автор книг «Бабине літо», «Рікі та дороги» (потрапила до списку видатних книг для людей з інвалідністю IBBY), «Сторітелінг для очей вух та серця», «Простими словами. Як розібратися у своїх емоціях».

Співзасновник (разом з письменницею Катериною Бабкіною) проєкту популяризація читання українською мовою #bookchallenge_ua (загальне охоплення проекту – понад 2,5 млн користувачів).

Модераторка: журналістка, літературна оглядачка Олена Концевич.

Зустріч проходить за підтримки Українського культурного фонду.

Вхід вільний.