Художньо-анімаційний серіал «Легенди одеського лиману», створений за ініціативи ГО «Яскрава країна», подорожує Україною!

Про серіал. «Легенди одеського лиману» – це серія короткометражних анімаційних роликів, об’єднаних спільним сюжетом, які в казковій формі розповідають про пригоди, що відбуваються на тлі реальних історичних подій в околицях Хаджибея-Одеси протягом XV–XXI століть.

Проєкт поєднує 2D-анімацію із насиченими, яскравими візуальними образами, сповнену колоритом Півдня України сучасною авторською музикою (гурт Casa Ukrania) та цікавою історією, яку озвучують попу  лярні українські актори та музиканти (Ленара Османова, Олег Лихач, Павло Живетьєв).

 

 

Головні герої втілюють в собі збірні образи різних верств населення, які протягом століть формували культурний колорит південної України: козаки та чумаки, кримськотатарські воїни та селяни, польські шляхтичі. Пригоди героїв пов’язані з реальними історичними постатями і абсолютно реальним явищем – маревом, яке інколи здіймається над узбережжям Куяльницького лиману.

«Легенди одеського лиману» створюється за фінансової підтримки Українського культурного фонду у рамках анімаційного YouTube-проєкту PIVDEŃ ARTBOOK.

Незабаром перші серії з’являться у відкритому доступі!