Шановні друзі!

4 лютого 2022 року о 14.00 в Одеській ОУНБ  імені М.С. Грушевського (читальний зал, 2-й повех) відбудеться нагородження лауреата Першого літературного конкурсу імені Валентина Мороза ІРИНИ ЛАЗОРЕВИЧ за збірку віршів «ТОНУ. ТИ».

В заході беруть участь:

Департамент культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації.

Одеська обласна організація Національної спілки письменників України.

• Сергій Вікторович Дмитрієв – доцент кафедри загального та слов’янського мовознавства Одеського національного університету імені І.І. Мечникова; голова Одеської обласної організації Національної спілки письменників України.
  • Володимир Сподарець –  кандидат філологічних наук, доцент кафедри української філології і методики навчання фахових дисциплін Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського.
  • Валентина Мороз – онука поета Валентина Мороза.
  • Ярослава Мороз – дочка  поета Валентина Мороза.

Для довідки: Відповідно до рішення обласної ради від 22.09.2017 № 531-VII «Про заснування літературної премії ім. В. Л. Мороза для молодих письменників за внесок у розвиток української літератури», з метою вшанування творчої спадщини поета Валентина Мороза, формування умінь і навичок літературної діяльності молоді та підтримки творчої праці талановитої молоді, оголошується проведення у 2021 році літературного конкурсу ім. В. Л. Мороза.

Про автора: Ірина Лазоревич – аспірантка кафедри культурології, релігієзнавства та теології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Вхід вільний за умови дотримання карантинних правил.