В першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця.

Свято встановлено Указом Президента № 1110/98 від 05.10.1998, щоб відзначити важливу роль, яку відіграє цей сектор економіки у формуванні нового економічного ладу, розвитку демократії та громадянського суспільства.

Відділом виробничої літератури підготовлена книжково-ілюстративна виставка «Кращі господарства і господарі України».

Так, у журналі «Пропозиція» опублікована цікава стаття «Земля твоя? Тож хазяйнуй!», в якій йдеться про історію та сьогодення саду СФГ «Валентина» сімейного фермерського господарства, який розкинувся поблизу містечка Боярка під Києвом. Керівник господарства, фермер Петро Семерог, розповідає про справу свого життя.

А у журналі «Легка промисловість» може зацікавити стаття «Анна Бублик: Я сама собі учитель», якій розповідається про дизайнерку зі Львова Анну Бублик та бренд «ANNA BUBLIK». За 7 років її роботи було відкрито три моно брендові бутіки в Києві, Донецьку та Дніпрі; крім одягу Анна також розробляє аксесуари та взуття з якісних натуральних тканин, шкіри та хутра…

На виставці представлені книги Гелей С.Д., Пастушенко Р.Я. «Теорія та історія кооперації»; Захарчин Г.М. «Основи підприємства»; «Основи кооперації»; Сизоненко В.О. «Сучасне підприємство».

Запрошуємо всіх охочих ознайомитися з виставкою до 15 вересня.

відд