31 березня 2019 року о 16.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться чергова зустріч у межах освітнього проекту «Intellectuarium» з циклу науково-популярних лекцій «ШрьодингерФест / ШрёдингерФест». Зустріч «Котоманія», присвячена психології, складається з двох частин: «Вплив домашніх улюбленців на людину» та «Пробудження внутрішнього кота».

Частина I: Вплив домашніх улюбленців на людину

Як наші вихованці впливають на емоції людей? На нашу фізіологію? На виховання дітей? Які є типи відносин з тваринами? Про це та багато іншого розповість психолог і психотерапевт Олена Семинська. А ще – пояснить, чому не всі відносини з вихованцями однаково корисні.

Частина II: Пробудження внутрішнього кота

Зізнайтеся: ви іноді заздрите кішкам? Не тільки їх зовнішньої грації, а й природності в поведінці, вираженні емоцій … Андрагог і гейміфікатор Олександр Михайловський стверджує, що в кожній людині живе внутрішній кіт – його тільки потрібно знайти і розбудити. І отримати ту саму природність, яскравість відчуття бажань …

На шляху до пробудження внутрішнього кота ми пропонуємо вам разом скласти терапевтичну казку.

Це допоможе

  • легко і безпечно поринути в глиб несвідомого
  • допрожити минуле і передбачити майбутнє, щоб зміцнитися
  • скорегувати індивідуальний сценарій життя
  • знайти більш вдалі моделі мислення і поведінки.

Також пропонуємо намалювати мандалу, яка

  • зніме тривогу
  • наділить відчуттям цілісності.

Захід проходить в рамках благодійного циклу ШрьодингерФест / ШрёдингерФест. Всі зібрані кошти ми за традицією передамо в допомогу котиків з волонтерського проекту «Котяче царство».

Вхід free donation.

Довідки за тел. +38 093 034 59 99Интелл

Оскільки кількість місць обмежена, обов’язкова реєстрація за посиланням: https://goo.gl/6oNxvj