15 лютого 2023 року о 15.00 в Одеській ОУНБ імені М.С. Грушевського (відділ соціокультурної діяльнотсі, 1-й поверх) відбудеться зустріч з Іриною Нечіталюк та Юлією Каназирською на тему: «Комплекс меншовартості або постколоніальний синдром».

Повномасштабне вторгнення підняло важливі питання існування держави, історії українського народу, боротьби за незалежність. Часто можно було чути термін меншовартість. Тож що це таке? Як меншовартість стала національним комплексом українців? До чого тут росія і як нам нав’язали шароварщину? Чому нам буває соромно розмовляти рідною (чи державною написать)? мовою в своїй незалежній країні? Та чи можливо позбутися комплексу , пишатися «своїм» і стати вільними людьми, гідними всіх своїх борців за незалежність? Спробуємо відповісти на ці питання разом з Іриною Нечіталюк та Юлією Каназирською.

Захід відбудеться у змішаному форматі – безпосередньо в бібліотеці та онлайн на платформі Zoom за посиланням:

Ідентифікатор конференції:

Код доступу:

Спільний проєкт КУ «Одеський центр патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді» та відділу соціокультурної діяльності КУ «Одеська обласна універсальна наукова бібліотека імені М.С. Грушевського».

Вхід вільний!