29 лютого 2020 року о 15.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться лекція Євгена Джиджори «Комп’ютер&мистецтво. Якою буде наступна революція у мистецтві?» з циклу лекцій «Актуальність майбутнього: Футурологічні студії».

Французький сценарист, музикант та розробник відеоігор Девід Кейдж стверджує, що з часів Аристотеля ми вперше радикально змінюємо спосіб розповідати історії. Технологія «інтерактивне кіно» підвищує відповідальність автора і розширює можливості глядача. Тепер автор пропонує варіанти, а глядач сам обирає вектор розвитку дійства! Інші французькі винахідники створили комп’ютерний алгоритм, який навчився писати картини. Один із створених комп’ютером портретів був проданий на аукціоні Крістіс за величезну суму! Штучний інтелект пробує писати й музику, і її вже майже неможливо відрізнити від творінь справжніх композиторів! А книги з «доповненою реальністю» б’ють рекорди з продажів – в руках читача вони оживають у прямому сенсі слова!

Спікер – Євген Джиджора, д.філол.н., доцент ОНУ ім. І.І. Мечникова, автор книг та статей з теорії та історії літератури.

Вхід вільний.

Запрошуються всі охочі.