До Дня української писемності та мови 12 листопада 2021 року о 12.00 в Музеї української книги (Одеська ОУНБ ім. М. Грушевського) відбудеться зустріч «Книга – посол України: «Євангеліє» від Мазепи».

Під час зустрічі разом перегорнемо значущі сторінки нашої історії, познайомимось з унікальними особистостями минувшини та сьогодення, зануримось у майже детективні пригоди книги, що стала ПОСЛОМ УКРАЇНИ у просторі та часі.

Ключем стане єдина книга – «Євангеліє» від Мазепи.

А провідниками будуть:

Тарас Кремень – Уповноважений із захисту державної мови;

Ігор Осташ – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Ліванській Республіці.

Участь у заході гарантовано дасть можливість розширити горизонти ваших знань, оновити власне сприйняття історії та подивитися на події ХVIII ст. з позицій громадян Незалежної Держави, а не жителів уламків імперії.

У разі якщо ви вакциновані та маєте відповідний сертифікат, приєднуйтесь до нас офлайн.

В інших випадках – готуйте питання та підключайтеся за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/9698490455…

Код доступу: 123456

Захід відбудеться за підтримки Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації та Одеської фотографічної асоціації.