Шановні користувачі!

3 серпня 2018 року о 14.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського в рамках проекту підтримки кіноклубів «Артхаус Клуб» стартують кіноклубні покази фільмів європейських кінофестивалів – Фестивалю Швейцарського кіно, Фестивалю Європейського кіно та Чілдрен Кінофест.

Фестиваль Швейцарського кіно

 

 

Фестиваль Європейського кіно

До програми Фестивалю Європейського кіно увійшли фільми-події: володар Золотої пальмової гілки Каннського кінофестивалю 2017 року – сатирична трагікомедія «Квадрат» Рубена Естлунда; трилер «Тебе ніколи тут не було» з Хоакіном Феніксом, відзначений преміями за найкращу чоловічу роль та найкращий сценарій у Каннах; лауреат премії «Золотий глобус» за найкращий іншомовний фільм – драма «На межі» з Діане Крюгер від зірки німецького кіно Фатіха Акіна; екранізація італійського бестселера, трилер «Дівчина в тумані» з Жаном Рено та Тоні Сервілло; 5-разовий призер французької премії «Сезар», екранізація хітового роману П’єра Леметра – трагікомедія «До побачення там, нагорі» та інші.

 

Чілдрен Кінофест


 

Покази фільмів відбуватимуться за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Посольства Швейцарії в Україні з метою ближче познайомитися з найкращими фільмами останніх років, знятими у країнах ЄС.

Кіносеанси відбуватимуться кожної середи та п’ятниці о 14.00 до 31 серпня.

Мова: Всі фільми надаються в українській озвучці чи мовою оригіналу з субтитрами.

Запрошуємо всіх бажаючих на безкоштовні кінопокази.