31 липня 2020 року о 16.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться презентація фотоальбому Євгена Волокіна й Олександра Паларієва «Історія Одеси в пам’ятниках і скульптурах».

«Чи знаєте ви, скільки в Одесі було ідеологічних пам‘ятників, які слугували невіддільною частиною гігантської пропагандистської машини? Чи про те, що в Одесі планували відкрити мавзолей Леніна? А про те, як поет Пушкін врятував князя Воронцова, і чи правда, що під скульптурами футболістів ховали відомих одеських форвардів?».

Відповіді на ці та інші питання отримаємо під час презентації альбому світлин Євгена Волокіна й Олександра Паларієва «Історія Одеси в пам’ятниках і скульптурах».

Видання є частиною авторського проекту «Стара Одеса в фотографіях». Книга, не тільки розповідає про історію міста, але й ілюструє її – завдяки унікальним світлинам, більшість з яких публікуються вперше (загалом у альбомі – 241 світлина).На фотографіях – пам’ятники та зразки садово-паркової скульптури Одеси.

Увага! Під час заходу слід додержуватись протиепідеміологічних рекомендація ВОЗ та Міністерства охорони здоров’я України: масковий режим, дистанція 1,5 м між відвідувачами, обробка рук антисептиком при вході.