Шановні користувачі!

Просимо Вас відповісти на запитання цієї анкети.

Ваші відповіді допоможуть удосконалити дистанційні послуги та сервіси бібліотеки.

Нам важлива Ваша Думка!

Одним з пріоритетних напрямів роботи сучасних бібліотек є забезпечення оперативного та якісного задоволення інформаційних потреб віддалених користувачів. Через виклики, спричинені пандемією, бібліотеки суттєво активізували роботу з удосконалення існуючих та впровадження нових онлайн-послуг та сервісів. У цих умовах доцільно дослідити рівень ефективності системи обслуговування віддалених користувачів у наукових бібліотеках Півдня України.

Дослідження «Інформаційні потреби віддалених користувачів бібліотек Півдня України» проводиться Одеською національною науковою бібліотекою з метою оптимізація системи обслуговування віддалених користувачів у наукових бібліотеках Півдня України.

Посилання на анкету у Google-формі: