3 квітня 2018 року в ОУНБ ім. М. Грушевського відбулась творча зустріч під назвою «Індустрія краси».

Суттю моди є внесення чогось зовсім нового, унікального і оригінального. Сьогоднішню моду творять велика кількість модельєрів і дизайнерів, які перетворили її на мистецтво. Покази високої моди стали значними культурними подіями, на них визначаються основні тенденції повсякденного вбрання найширших верств споживачів. Для сучасної моди визначальним стала її мобільність, свобода та зручність.

Індустрія краси невпинно розвивається. І професії фахівців, які працюють у цій сфері, завжди були затребуваними та цінувалися клієнтами. Адже, як кажуть в народі, додати краси зовнішньому вигляду людині можуть два майстри: один з них кравець, другий перукар.

Перед гостями заходу, серед яких були учні ЗОШ №№ 52, 68, продемонстрували своє мистецтво викладачі та студенти Одеського вищого професійного училища сфери послуг Національного університету «Одеська юридична академія».

Театр моди під керівництвом Евеліни Сомової представив на суд глядачів нову колекцію власного одягу «Конфетті».

Балтажи Олеся – викладач перукарського мистецтва – розповіла про цю професію, а для гостей заходу пройшов майстер-клас з косоплетіння.

З великою зацікавленістю глядачі ознаййомились з фільмами «Модные тренды в одежде 2018» та «Модные стрижки 2018».

Майстер-клас з косоплетіння

Захід не обійшовся без яскравої презентації книжково-ілюстративної виставки «Мистецтво і мода: від ідеї до втілення», яку представила співробітник відділу виробничої літератури Мартиненко А.М.

Книжкові видання на виставці розкривають історію моди з найдавніших часів до сучасності, окремі видані присвячені традиційному вбранню різних регіонів України.

Всі фото ТУТ