27 лютого 2021 року о 14.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться вистава-читка від акторів театру юного глядача за п’єсою київської драматурги ні Неди Неждани «І ВСЕ-ТАКИ Я ТЕБЕ ЗРАДЖУ».

Це – постмодерна імпровізація автора на тему особистого життя Лесі Українки, яка руйнує стереотип пам’ятника і створює новий образ – живої, земної, лукавої жінки.

Три земні кохання – як три перетворення духу за Ф. Ніцше, проте усім вона зраджує із найсильнішою любов’ю – невідомим… А паралельно до майже реальних сцен – сни і фантазії у супроводі напівінфернальних сил у масках Арлекіна і П’єро.

Після вистави вас очікує творча зустріч із Недою Нежданою, презентація видань та інтернет-проєктів новітньої української драми: експериментальної «Інша Драма», актуальної «Лабіринт із криги та вогню», моноп’єс «Голос тихої безодні та інші голоси», біографічної «Таїна буття», інформаційного проекту «Авансцена-Євродрама», Інтернет-сайту «Драма&Світ» та інших українських і міжнародних проектів драматургічного відділу НЦТМ імені Леся Курбаса.

НЕДА НЕЖДАНА – драматургиня, поетеса, культурологиня, перекладачка, кандидатка філологічних наук, авторка понад 30 п’єс і понад 100 постановок. Творча реалізація її текстів відбувалася у 22 країнах.

Керівник відділу драматургічних проектів Центру Курбаса.

Співзасновник незалежного театру МІСТ. Голова українського комітету мережі «Євродрама» в Парижі.

Вхід вільний!

Нагадуємо: карантинні заходи сили не втрачають. Маски й дистанція обов’язкові!