21 жовтня 2022 року о 14.00 в Одеській ОУНБ імені М.С. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться презентація нового проєкту херсонської команди Urban Re-Public, який реалізується за підтримки ГО «Музей сучасного мистецтва» та UNESCO.

Ми погортаємо сторінки історії та культури південного міста, яке колись називали воротами Криму, поговоримо про феномен українськості та мистецького спротиву Херсона. Також познайомимося з творчістю деяких учасників/ць «Резиденції в окупації», роботи яких отримають нове життя в інтренет-просторі.

Організатори заходу: ГО «Urban Re-Public» (Херсон), платформа культури пам’яті «Past / Future / Art» (Одеса).

Спікери:

Юлія Манукян, кураторка, менеджерка проєкту «Анімація арт-опору в окупації», кураторка «Резиденції в окупації» (Херсон).

Сергій Дяченко, координатор проєкту «Анімація арт-опору в окупації», історик архітектури, музеєзнавець, дійсний член УНК ІКОМОС (Херсон).

Модераторка: Оксана Довгополова, докторка філософських наук, професорка кафедри філософії Одеського національного університету, співзасновниця платформи культури пам’яті «Past / Future / Art».