«Григорій Сковорода – джерело духовної величі та сучасність» (до 300-річчя від дня народження). ХХVІ обласний фестиваль української книги пам’яті Михайла Грушевського

29 вересня, о 12.00

«У істини проста мова»

Григорій Сковорода

Читальний зал з гуманітарних та суспільних наук (ІІ поверх)

12.00 – 12.40

Урочисте відкриття фестивалю

Привітання:

• Різникова Ярослава Олексіївна, заступниця директора Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації – начальник управління культури, національностей та релігій;
  • Амельченко Юліана Сергіївна, директорка комунальної установи «Одеська обласна універсальна наукова бібліотека імені М. С. Грушевського»;
  • Вітко-Присяжнюк Ярослава Вікторівна, представниця Уповноваженого із захисту державної мови на Півдні України;
  • Дмитрієв Сергій Вікторович, доцент кафедри загального та слов’янського мовознавства Одеського національного університету імені І. І. Мечникова; голова Одеської обласної організації Національної спілки письменників України.

12.40 – 13.00

«Український Сократ»

• Антонюк Дмитро Вікторович, провідний бібліотекар комунальної установи «Одеська обласна універсальна наукова бібліотека імені М. С. Грушевського»;

«Григорій Сковорода: життя у пошуках істини». Презентація книжкової виставки.

13.00 – 13.30

«Музика промовляє до душі нашої» (Г. Сковорода)

• Концерт студентів комунального закладу «Одеський фаховий коледж мистецтв імені К.Ф. Данькевича» (художній керівник – Галицька Полина Анатоліївна)

13.30 – 14.00 Кава-тайм

Музей української книги (І поверх)

14.00 – 14.30

«Григорій Сковорода «Світ ловив мене…». Презентація збірки творів мислителя та поета, присвяченого 300-річчю з дня народження видатного українця, видавництва «Фоліо»

• Красовицький Олександр Віталійович, генеральний директор видавництва «Фоліо» (м. Харків).

14.30 – 14.45

«Григорій Сковорода: Україна та Європа мандрівника». Огляд книжкової виставки

• Усатюк Наталія Володимирівна, головний методист комунальної установи «Одеська обласна універсальна наукова бібліотека імені М. С. Грушевського»

14.45 – 15.00