14 червня 2018 року до бібліотеки завітали гості з польського міста Щецин – пан Ришард Мичко, заступник маршалка Західнопоморського воєводства; пан Люциан Babolewski, директор бібліотеки Поморської м. Щецин; пан Przemyslaw Wraga – керівник головного департаменту культури та національного спадку м. Щецин.

У відділі літератури іноземними мовами із зацікавленістю та подивом переглянули виставки «Адам Міцкевич – основоположник польського романтизму» та «Щецин – сонячне місто на березі Одру» та прослухали невеличку оповідь Світлани Ліщинської – завідувача відділу – про перебування Адама Міцкевича в Одесі, про історичні пам’ятки, пов’язані з його ім’ям.

Ознайомились з рідкісними краєзнавчими виданнями та поставили багато запитань про методичну роботу бібліотеки.