17 квітня 2019 року о 17.00 в Одеській УНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться презентація книги «Горе переможеним. Репресовані міністри Української Революції».

В книзі представлені історії двадцяти трьох міністрів Української Народної Республіки та Української Держави, яких за їхню державницьку діяльність двічі та тричі заарештовували й засуджували більшовики.

Це видання створено Галузевим державним архівом Служби Безпеки України у співпраці з Інститутом історії НАН України, Українським інститутом національної пам’яті, Центром досліджень визвольного руху, Центральним державним архівом вищих органів влади та управління України і Центральним державним архівом громадських об’єднань України на основі розсекречених архівних документів комуністичних репресивних органів.

Презентувати книгу буде заступник директора ГДА СБУ, кандидат історичних наук, член редколегії книги Хромов Анатолій Володимирович.

Організатор – Центр патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді.Одеса за підтримки Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

Вхід вільний.