18 листопада 2017 року #globallibrary остаточно переїхала в Одеську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. М. Грушевського.

Щосуботи з 13.10 до 14.10 GlobalEd та Green Forest Odessa проводять для усіх бажаючих безкоштовний Global Brunch: a cup of tea & so much more.

Що це таке? – це серія щотижневих зустрічей, на яких обговорюватимуться актуальні новини з усього світу англійською мовою. Для обговорення ми будемо використовувати статті зі свіжих англомовних газет і журналів, що надходять в нашу #globallibrary (до відділу літератури іноземними мовами бібліотеки). А це – New York Times і London Times, а також National Geographic, Rolling Stone, Time, Popular Science & Psychologies.

До речі, New York Times і London Times друкуються в Одесі в той самий день, що вони друкуються в Нью-Йорку та Лондоні. Спеціально на замовлення #globallibrary! Свіжіше не буває!

Ідея бібліотеки #globallibrary стала реальністю завдяки первинній інвестиції від ініціативи Odessa Speaks English та абсолютно унікальній співпраці з агенцією SmartPress, яка є турботливим та надійним партнером GlobalEd.

Прагнеш розвивати себе? Більше дізнаватися про світ? При цьому хочеш практикувати сучасну lingua franca – англійську мову? Тоді приєднуйся до нашої ініціативи #globalbrunch.

Зустріч безкоштовна для всіх бажаючих!

#globaleducation #globaled #GlobalEd #odess