21 лютого 2020 року о 18.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться публіцистично-поетичний диспут про українських героїв різних часів – «Герої не вмирають…» – пам’яті Героїв Небесної Сотні та пам’яті Василя Стуса.

Ми згадаємо про часи Майдану та поділимося історіями життя Героїв Небесної Сотні. А учасники навчального театру «Чєловєкі» дитячої театральної школи міста Одеси виконають виставу «Заборонений» – педагогічну рефлексію на фільм, присвячену Василю Стусу (режисер-педагог Федір Ткач).

Організатор – КУ «Одеський обласний центр патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді» за підтримки Департаменту освіти і науки Одеської ОДА.

Вхід вільний.