Ми наближаємося до 27-ї річниці нашої незалежності. Сьогодні вже можна сказати, що вона здобувається відданими життями і кров’ю патріотів.

Весь Майдан, і особливо, Небесна Сотня, дали Україні ще один шанс побудувати нормальну, цивілізовану, європейську державу. І ми всі повинні докласти зусиль, щоб цей шанс не втратити.

21 серпня 2018 року о 17.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) співкоординатор Харківського Євромайдану, відомий журналіст Чистилін Володимир презентує документальний фільм студії «Док.Кіно.Трансформація» про трьох харківських активістів, які загинули на Майдані (Євгена Котляра, Владислава Зубенка та Юрія Паращука).

«Це фільм про трансформацію суспільства. Дуже важливо, що це фільм про Харків. Там дуже чітко показано внесок харків’ян в ці історичні події», – кажуть автори стрічки.

Переглядаючи кінострічку «Герої не вмирають», кожен раз заново повертаєшся в часи Майдану. Власне, фільм не тільки про хлопців, які загинули під час доленосних історичних подій, а про кожного з нас.

Революція гідності продовжується, тому варто згадати тих, хто пройшов крізь пекло і став переможцем.

Чекаємо одеських учасників Майдану, громадських діячів, всіх небайдужих одеситів.

Вхід вільний.