14 травня 2019 року о 14.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться зустріч з відомою естрадною співачкою, заслуженою артисткою Казахстану і України Галиною Іванівною Невара та авторська презентація книги спогадів «Долгое эхо любви».

В книзі Галина Невара розповідає про свій життєвий і творчий шлях, ділиться роздумами про честь і совість, про моральну чистоту людини, про високе і облагороджуюче почуття любові, про відданість і вірність, про вічне і сучасне, про пісні і творчість, про людські долі.

Значне місце у книзі посідають спогади про зустрічі з видатною польською співачкою Анною Герман, творчою спадкоємицею якої є Галина Невара, з її рідними і близькими, про участь у концертах пам’яті А. Герман поряд з провідними майстрами естрадного мистецтва.

У книзі наведено унікальні документи з особистого архіву співачки — листи, рецензії, фотографії, статті і вірші, присвячені Г. Невара.

Книгу укладено на засадах документальних свідчень і розраховано на широке коло читачів. Будь-яке покоління знайде у ній чимало цікавих історій з життя естрадних артистів 1970-2015 років.

На зустріч запрошені відомі журналісти і артисти, які допомагали у підготовці видання.

Вхід вільний!

Будемо насолоджуватись і словом, і співом…