Щорічний фестиваль французької культури в Україні кожного квітня пропонує різноманітну програму в сфері образотворчого мистецтва, кіно, літератури, мовознавства та інших галузей культури.

1 квітня 2022 року о 13.00 в Одеській ОУНБ імені М.С. Грушевського (читальний зал, 2-й поверх) в рамках щорічного фестивалю «Французька весна» відбудеться зустріч з Адарченко Іриною Леонідівною, викладачем-методистом, спеціалістом французької мови, перекладачем.

Під час зустрічі присутні зможуть дізнатись про сучасні ефективні методи викладання іноземної мови, про метод занурення в іншомовне середовище.

На вас чекає презентація проєкту «Міжнародний обмін учнями та вчителями міста Одеси та області з містами регіону Франції Індр-Луара».

Для тих, хто не зможе бути присутнім, підготуємо відеозапис.

Організатор – відділ літератури іноземними мовами.