Довідково-бібліографічний апарат публічної бібліотеки: основні вимоги до організації [Текст] : метод. рек. на допомогу бібл. працівникам публ. б-к обл. / Департамент культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін., Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського, Наук.-бібліогр. від., Від. обробки літ. і каталогізації ; [підгот.: Т. А. Канєвська ; авт. розд. V: Т. А. Канєвська, Л. В. Маказюб ; комп’ют. набір Т. А. Канєвська ; ред. Т. А. Канєвська ; худож. оформ.: Т. А. Канєвська, Є. В. Забіянов ; верстка, дизайн та заг. редагування О. М. Ласкевич ; відп. за вип. О. А. Булгакова]. – Одеса, 2021. – 60 с. : іл. – Бібліогр.: с. 54-60 ; 15×21,5. – (Серія «Поради фахівця»).

Довідково-бібліографічний апарат публічної бібліотеки