14 травня 2019 року в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського відбулась зустріч з відомою естрадною співачкою, заслуженою артисткою Казахстану і України Галиною Іванівною Невара та авторська презентація книги спогадів «Долгое эхо любви».

Під час заходу

В своїй книзі Галина Невара розповідає про власний життєвий і творчий шлях, ділиться роздумами про честь і совість, про моральну чистоту людини, про високе і облагороджуюче почуття любові, про відданість і вірність, про вічне і сучасне, про пісні і творчість, про людські долі.

Значне місце у книзі посідають спогади про зустрічі з видатною польською співачкою Анною Герман, творчою спадкоємицею якої є Галина Невара, з її рідними і близькими, про участь у концертах пам’яті А. Герман поряд з провідними майстрами естрадного мистецтва.

У книзі наведено унікальні документи з особистого архіву співачки — листи, рецензії, фотографії, статті і вірші, присвячені Г. Невара.

Теплі слова привітання пролунали на честь Галини Іванівни від краєзнавця і журналіста Олександра Галяса, завідувача відділу культури газети «Вечерняя Одесса» Тіни Арсеньєвої, завідувача відділу мистецтв ОННБ Тетяни Щурової, головного редактора альманаху «Мориа» Геннадія Кацена.

Галина Невара та головний редактор альманаху «Мориа» Геннадій Кацен

Присутні стояли в черзі, щоб отримати книгу з автографом та із задоволенням фотографувались.

Автограф-сесія

Фото на згадку

Дякуємо за фото Семену Чубатому та Світлані Чернявській.