17 лютого 2022 року о 16.00 в Одеській ОУНБ імені М.С. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться захід до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні.

У цьому році – восьма річниця подій на Майдані в 2013-2014 роках.

В лютому ми вшановуємо пам’ять тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Гідність, свобода, відвага, єдність, честь – стали одними з головних об’єднавчих цінностей Революції Гідності.

В програмі заходу:

• презентація документально-художньої виставки «Назустріч свободі: нескорений Майдан»;
  • розповідь про учасників Майдану – Героїв Небесної Сотні (в рамках проєкту «Майдан від першої особи»);
  • демонстрація документального відео «Одесити в Революції Гідності);
  • музичний виступ лідера гурту «Друже Музико» Максима Трубнікова;
  • створення паперових ангелів у пам‘ять про загиблих під час Революції Гідності.

Українці по усьому світу збираються в меморіальних місцях і розвішують паперових ангелів у пам‘ять про загиблих під час Революції Гідності.

Також закликаємо приєднатися до Всесвітньої акції «АНГЕЛИ ПАМ‘ЯТІ», яка стартує в бібліотеці 18 січня об 11.00.

Вхід вільний (обов’язкова наявність сертифікатів про вакцинацію)! Не забуваємо про карантинні обмеження, маски та дистанцію!

Організатор – КУ «Одеський центр патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді».

Захід проводиться за підтримки Департаменту освіти і науки ОДА.