3 липня 2021 року о 15.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) до Дня Військово-Морських сил України: зустріч з бойовими офіцерами.

Перша неділя липня – традиційне свято в Україні. Указом Президента України від 12 червня 2015 року в цей день відзначається День Військово-Морських сил Збройних Сил України.

Святкування дня ВМС стало всенародним оглядом бойової готовності українського флоту та визначенням його авторитету, наполегливістю всього українського народу у виснажливій боротьбі за флот, за право України бути морською державою.

Про те як військовослужбовці Військово-Морських Сил з гідністю виконують присягу й боронять нашу країну від агресора в зоні проведення ООС розповість старший механік тральщика «Черкаси» Сергій Карлаш.

Капітан десантно-штурмового корабля «Ольшанський» Дмитро Коваленко поділиться спогадами про окупацію Кримського півострова російськими військами,

Запрошуються школярі, відвідувачі бібліотеки, громадські активісти, журналісти та всі охочі.

Вхід вільний, проте не забуваємо про масковий режим!