Вчора, 27-го серпня 2021 року,  поринули в японську культуру – літературу та живопис!

В рамках благодійного книжкового проекту «Створи бібліотеку своєї мрії», в бібліотеці відбулась цікава подія, присвячена 125-річчю від дня народження видатного японського письменника і поета Міядзави Кендзі.

Ініціатор проекту Дмитро Антонюк познайомив присутніх з творчістю письменника. А книгу Міядзави Кендзі «Ресторан, де виконують побажання» він подарував бібліотеці.

Дмитро Антонюк – благодійного книжкового проекту «Створи бібліотеку своєї мрії»

«Те, що написано в цій книжці, я почув в лісах і полях, біля залізничних колій, а розповіли все мені велике і місячне сяйво», – слова Міядзави Кендзі. Тому вдалим доповненням заходу стала виставка журналів про паркову культуру Японії, про японські школи ікебани та каліграфії.

Присутні, серед яких були члени Японського клубу в Одесі (голова – Гольша Анатолій Кирилович), переглянули біографічний анімаційний фільм «Весна і Хаос» («Ihatov Gensō Kenji no Haru»).

Голова Японського клубу в Одесі Гольша Анатолій Кирилович серед фахівців бібліотеки

Спеціальним гостем була ілюстраторка книги Неоніла Єфімова, майстриня японського живопису у техніці Sumi-e. Був проведений майстер клас з Sumi-e.

Майстер клас з Sumi-e від Неоніли Єфімової, майстриня японського живопису у техніці Sumi-e

Неймовірні емоції переповняли всіх присутніх! До речі, книжка вже у фонді!