18 квітня 2024 року о 16.00 в ОУНБ імені М. С. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться презентація книги Романа Кракалії «Дніпрова октава».

17 грудня 1856 — 26 лютого 1894. Дві дати. А поміж них — людське життя: педагога, композитора…Українця. Життя, яке Господь подарував йому на те, щоби подарувати нам — українцям, всьому людству прекрасну мелодію. Щоби сполучити музику з музикою іншою — Шевченковим невмирущим словом. Сотворив її на віки тут, в Одесі, на березі вічного моря. Як йому це вдалося, без музичної освіти — таємниця творчости і натхнення, таємниця великої любови. До народу рідного, його долі та генія його — Тараса Шевченка. До всього, що є — Україна.

Про життєвий шлях та творчість композитора, автора музики на пісню «Реве та стогне Дніпр широкий» Данила Крижанівського дізнаємося з нової книги відомого журналіста і письменника, члена НСЖУ та НСПУ Романа Кракалії «Дніпрова октава».

Світом літератури та музики проведе нас модераторка зустрічі – філологиня Ірина Нечиталюк.

Запрошуємо всіх, хто цікавиться українським мистецтвом до бібліотеки!