Діти, які знаходяться на обліку КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району міста Одеси» в складі багатодітних сімей, а також діти з інвалідністю – всі діти, які належать до пільгових категорій, отримали новорічно-різдвяні подарунки від благодійного фонду «WPK Weihnachtspäckchenkonvoi gGmbH».

Щорічний гуманітарний конвой з новорічно-різдвяними подарунками в 2021 році в Одесі вже у сьомий раз. Подарунки, які власноруч збирали діти з Німеччини, були не тільки доставлені без усіляких перешкод, але й своєчасно вручені маленьким одеситам в рамках благодійного проекту «Діти допомагають дітям».

Подарункам раділи не тільки діти, але й їхні батьки й співробітники КУ «ТЦСО Приморського району міста Одеси», вважаючи цю новорічно-різдвяну історію однією з найкращих через чуйність й зворушливість. Діти завжди безпосередні й  відверті, вони сприяють відновленню сімейних почуттів, спогадам дорослих себе у дитинстві.

Батьками було висловлено багато теплих слів подяки.

Пенсіонери поділились враженнями:

Надія Біляєва: Благодійність сьогодні в моді. Багато різних благодійних проектів на теренах України є результативними. Діти завжди підтримували одне одного. Коли ми були маленькими, то листувалися з дітьми з Німеччини, Польщі. Надсилали один одному марки, відкритки, закладки для книжок – було цікаво.

Людмила Грубник: Діти завжди очікують подарунки, через локдаун не всі батьки змогли зібрати дітям подарунки, тому благодійна програма цього року була доцільна. Дехто, можливо, з людей старшого віку скептично віднесеться до таких програм, але час від часу треба переглядати свої погляди.

Марія Фетісова.