19 жовтня 2018 року о 15.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться виступ форум-театру «Де мої права?», що розповідає про бар’єри з якими щодня стикаються люди із дискримінованих груп.

Під час годинної вистави глядачі дізнаються про такі важливі питання однієї з найбільш дискримінованих спільнот:

• Стосунки в родині, яка не сприймає їх вибір;
  • Працевлаштування та часто – безгрошів’я;
  • Медичні аспекти життя, необізнаність лікарів;
  • Проблеми, пов`язані з документами;
  • Проблеми з правоохоронцями.

Виставу створено Всеукраїнською благодійною організацією «Конвіктус Україна» завдяки самим представникам цільової групи та небайдужим непрофесійним акторам та акторкам. Гастролі заплановані у п’яти найбільших містах нашої країни.

Для довідки. Форум-театр – одна з методик Театру Пригнічених, яка була винайдена Августо Боалем у кінці 60-х – початку 70-х рр. в часи диктаторських режимів в Латинській Америці. Тоді Боаль працював із театральною групою й шукав способи зв’язати театр з життям людей, що страждають від насилля, несправедливості й бідності в Бразилії та інших країнах Латинської Америки.

Сьогодні ця методика працює більш як в 100 країнах світу тому що існує не тільки потреба в більш справедливому й демократичному світі, але й прагнення людей брати участь у створенні такого суспільства.

Форум-театр – це методика інтерактивної роботи із різними верствами суспільства, спрямована на вирішення соціальних проблем. Це – театр, який вимагає від людей участі й соціально-активної позиції.

Контактна особа: Наталія Кравчук (067) 100 5222.

Запрошуємо всіх охочих!