6 квітня 2019 року о 15.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудеться урочисте засідання, присвячене пам’яті Неллі Іванової-Георгієвської «Час. Танець. Безсмертя»:

В програмі підведення підсумків та оголошення переможців Всеукраїнського конкурсу імені Неллі Іванової-Георгієвської для молодих дослідників за краще наукове дослідження за напрямками: феноменологія, герменевтика, філософія сміху, філософія танцю.

Члени журі:

• Андрій Богачов – доктор філософських наук, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, співголова Українського феноменологічного товариства.
  • Інна Голубович – доктор філософських наук, професор Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.
  • Вахтанг Кебуладзе – доктор філософських наук, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, співголова Українського феноменологічного товариства.
  • Олександр Кирилюк – доктор філософських наук, професор, Одеська філія Центру гуманітарної освіти НАН України.
  • Віктор Левченко – кандидат філософських наук, доцент Одеського національного університет імені І. І. Мечникова, голова товариства «Одеська гуманітарна традиція».
  • Сергей Секундант – доктор філософських наук, професор Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.
  • Андрей Худенко – доктор філософських наук, професор Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.
  • Сергей Шевцов – доктор філософських наук, професор Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.
  •

Запрошуються усі небайдужі до долі та майбутнього філософії, гуманітарних наук, культури і освіти в сучасній Україні.