Про випадок, який стався у відділенні банку особисто з нею, розповіла слухачка «Університету третього віку» Приморського району пані Олена.

Жінка говорить, що в подробицях описує свою особисту ситуацію, аби інші не потрапили у неї:

  • Як завжди сплачую комунальні у відділенні банку (не називаємо який саме банк й адресу відділення з етичних намірів, хоча суто до робітників банку немає ніяких претензій, навпаки – тільки велика подяка).

Далі пані Олена говорить, що трохи поспішала й нервувалась, бо забула окуляри вдома й треба було швидко повернутися додому. Намагалася не затримувати чергу, хоча поза нею був всього один молодик, але потім підійшов ще один.

  • Відчула, що відпрацьована декілька раз операція оплати в терміналі через sms на смартфон ніби то «зависла». Навичка дозволяла провести операцію вже майже всліпу. Побачила, що молодик за спиною намагається супроводжувати, дублюючи крок за кроком мої дії, але через те, що сама інколи відверто й з задоволенням допомагаю іншим і нічого поганого в цьому не бачу, його дії мене аж ніяк не засмутили.

Повне відчуття, що щось пішло не так відбулося, коли після мерехтіння екрану терміналу, побачила у верхньому рядку не своє ім’я, а ім’я іншої людини. Тоді й звернулася до співробітників банку за допомогою. За цю мить обох молодиків як вітром здуло – вони  втекли з приміщення банку. Далі за підтримкою співробітниці банку, оплата пройшла успішно.

Пані Олена, відвідувачка таких напрямків роботи «Університету третього віку» як «Юридична і правова грамотність», «Клуб психологічної підтримки», не знімає з себе відповідальності й говорить, що після роботи над помилками зробила свої висновки:

При сплаті в терміналі, при порушенні дистанції, потребі в допомозі та таке інше, звертатися тільки до робітників відділення банку.

Записала Марія Фетісова.