1 та 2 липня 2023 року з 12.00 в Одеській ОУНБ імені М. С. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності 1-й поверх) відбудеться Благодійний історичний фестиваль LEGIO Historica.

Ви матимете можливість провести цілий вікенд з історією, побачите, наскільки знання про минуле і процес його дослідження можуть бути захопливими, зрозумієте, як події 100 і 200-річної давнини переплітаються з сьогоденням. У цьому нам допоможуть провідні українські дослідники та популяризатори історію. Найбільше говоритимемо про Південь України – як він тисячі років формувався, ставав наскількі цікавим і самобутнім, що перетворило його на потужну фортецю, яка зупиняє російське вторгнення. А також усі разом зможемо допомогти нашим військовим.

Вхід на усі подій вільний за умови попередньої реєстрації. Лінк на реєстраційну форму: https://forms.gle/ZUVqTA1AX6ckwjpJ9

Фестиваль благодійний – допомагаємо нашому волонтеру і доброму другу Романовы Клименку зібрати на дрон Mavic 3. Мета – 200 тис. грн. Закликаємо усіх донатити на банку https://send.monobank.ua/jar/8THuhMwGSJ або готівкою безпосередньо на фестивалі.

Проєкт «Підтримка безпечних середовищ для розвитку української молоді» втілюється Національним українським молодіжним об’єднання – НУМО за фінансової підтримки Terre des hommes. Проєкт прагне об’єднати українські молодіжні центри та молодіжні організації, в досягненні наступної мети: підтримати молодих людей, на яких вплинула війна, в заповненні освітніх прогалин, визначенні майбутніх професійних шляхів та відновленні простору для автономності.