Шановні друзі!

Запрошуємо всіх охочих 27 вересня о 16.00 на БІБЛІОВЕЧІРКУ – яскраве літературно-мистецьке свято до Всеукраїнського дня бібліотек.

На вас чекають лекції, квести, театральні вистави, дегустації страв і напоїв, чайна церемонія та ін.

• Вже біля входу до бібліотеки вас очікує фотозона, подарунки, солодкі сюрпризи.
  • Після вітального слова директора всіх здивує черговий хіт-відеоролік.
  • На авторську лекцію «Алкогольна Одеса» запросить популярний провідник Одесою Катерина Курлап, також зможете ознайомитись з тематичною книжковою виставкою, спробувати на смак Таїровські віна та послухати одеські пісні у виконанні хору «Сріблясті хвилі»..
  • Обов’язково відшукаєте скарби Полуботка під час квесту.
  • Зачаруєтесь виставкою світлин сучасних бібліотек світу.
  • Насолодитесь поетичними строками талановитої молоді – учасників клубу «Літературний сад».
  • Студенти молодіжного театру Одеського національного політехнічного університету порадують уривками з всесвітньо відомої п’єси Марка Камолетті.
  • Герої безсмертного роману Александра Дюма зійдуть зі сторінок улюбленої книги «Три мушкетери» в костюмах, справлених студентами Одеського театрально-художнього коледжу.
  • Зможете скуштувати страви, які описані на сторінках книг виставки «З книги – до столу».
  • Артисти Одеського академічного українського музично-драматичного театру імені Василя Василька порадують уривками з вистав за творами українських класиків.
  • В рік Китаю в Україні представники освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» та кафедри української мови Інституту підготовки іноземних студентів Національного політехнічного університету ознайомлять з традиціями чайної церемонії.

Та ще трошечки залишимо у таємниці…

Подія відбудеться у відділах обслуговування ОУНБ ім. М. Грушевського; телефон для довідок (067) 309-22-84.

Нагадуємо, що з 20 по 30 вересня записатись до бібліотеки можна БЕЗКОШТОВНО!