Бібліотеки Одеської області в цифрах. Рік 2019: аналіт.-стат. зб. /Департамент культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одес. облдержадмін., Одес. обл. універс. наук. б-ка ім. М. Грушевського; наук.-метод. від.; [підгот. Н.П. Маловік; комп’ют. набір Н.П. Маловік; відп. за вип. О.А. Булгакова]. – Одеса, 2020. – 18 с.

Аналітично-статистичний збірник “Бібліотеки Одеської області в цифрах. Рік 2019” дає повну інформацію про діяльність централізованих бібліотечних систем Одеської області, підпорядкованих  Міністерству культури і туризму України за 2019 рік.

Видання включає широкий спектр статистичних покажчиків за всіма основними напрямками роботи публічних бібліотек області.

Інформація подана на основі річних звітів централізованих бібліотечних систем і бібліотек об’єднаних територіальних громад Одеської області, що віднесені до сфери управління Міністерства культури України.

Збірник розрахований на спеціалістів у галузях бібліотечної справи, а також буде корисним працівникам органів влади та управління, керуючих діяльністю бібліотек.

Бібліотеки Одеської області в цифрах_2019