Шановні колеги!

Запрошуємо представників публічних бібліотек Одеської області 12 квітня взяти участь в онлайн-семінарі «Бібліотеки Одещини у мирний час (2021 р.) і особливості діяльності у реаліях воєнного стану (2022 р.)».

ПРОГРАМА:

10.00 – 10.10. Відкриття семінару

ДОПОВІДІ:

Бібліотеки Одеської області: кращі практики співпраці з громадами – аналітика та перспективи

Амельченко Ю.С., директор КУ «Одеська обласна універсальна наукова бібліотека імені М.С. Грушевського»

Прийнявши виклики – разом до Перемоги! (з досвіду роботи Одеської обласної бібліотеки для юнацтва)

Маленко Л.А., заступник директора з бібліотечної роботи КУ «Одеська обласна бібліотека для юнацтва»

Діяльність бібліотек для дітей Одеської області за 2021 рік та в період воєнного стану

Палій Т.А., директор КУ «Одеська обласна бібліотека для дітей імені В. Катаєва»

КОНСУЛЬТАЦІЯ:

Публічні бібліотеки – інформаційні центри з питань законодавства України у період воєнного стану

Бондаровська З.П., завідувач юридичної літератури КУ «Одеська обласна універсальна наукова бібліотека імені М.С. Грушевського»

З ДОСВІДУ РОБОТИ:

Публічні бібліотеки в умовах воєнного часу: з досвіду роботи бібліотек Одеської області.

Діденко Г. П., провідний бібліотекар науково-методичного відділу КУ «Одеська обласна універсальна наукова бібліотека імені М.С. Грушевського»

Тиждень дитячого читання на Одещині

Москальова Т.Г., завідувач методичного відділу КУ «Одеська обласна бібліотека для дітей імені В. Катаєва»

Робота медіа хабу в у мовах воєнного стану: досвід Одеської ОУНБ ім. М. Грушевського

Забіянов Є.В., аспірант КНІКіМ, головний бібліограф науково-бібліографічного відділу КУ «Одеська обласна універсальна наукова бібліотека імені М.С. Грушевського»

Нагорнюк О.А., завідувач відділу соціокультурної діяльності КУ «Одеська обласна універсальна наукова бібліотека імені М.С. Грушевського»

Усе для Перемоги! Волонтери у бібліотеках області

Усатюк Н.В., головний методист науково-методичного відділу КУ «Одеська обласна універсальна наукова бібліотека імені М.С. Грушевського»

Разом до Перемоги! Бібліотеки України  в дії: з досвіду роботи

Діденко Г. П., провідний бібліотекар науково-методичного відділу КУ «Одеська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Грушевського»

Дубінчак Н. Г., головний бібліотекар науково-методичного відділу КУ «Одеська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Грушевського»

Бібліотечні медіа-центри: нові реалії – нові завдання. Досвід роботи медіа-центрів Одещини

Любашівська публічна бібліотека КЗ «Центр культури і дозвілля» Любашівської селищної ради Одеської області

Центральна міська бібліотека імені І. Франка Централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Одеса

ОГЛЯДИ:

Усе краще – Україні: огляд видань-переможців мистецького конкурсу «Книжкові проекти до 30-ї річниці Незалежності України» (2021 р.), переданих публічним бібліотекам Одеської області.

Мозгова Т. М., бібліотекар 1 категорії відділу соціокультурної діяльності КУ «Одеська обласна універсальна наукова бібліотека імені М.С.  Грушевського»

Видавництво «Віват» – публічним бібліотекам

Кузінська Н., менеджер з співпраці з бібліотеками видавництва «Віват»

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ.