З нагоди завершення ювілейного, п’ятого, 2017-2018 навчального року в «Університеті третього віку» КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Приморського району міста Одеси» директор закладу Л.С. Регульська висловила щиру подяку’ колективу бібліотеки за багаторічну плідну співпрацю в реалізації соціально-педагогічної послуги «Університет третього віку».

Завдяки вагомому внеску Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.С.Грушевського в розвиток соціально-педагогічної послуги «Університет третього віку» студенти-пенсіонери з числа підопічних КУ «ТЦ СО Приморського району м. Одеси» у співпраці з усіма відділами бібліотеки, та особливо з відділом соціокультурної діяльності (завідувач Нагорнюк Ольга Анатоліївна) і відділом мистецтв (завідувач Храмцова Тетяна Кирилівна), мають унікальну змогу відвідувати культурні та навчальні заходи, тематичні зустрічі та виставки.

Крім того, в 2017-2018 навчальному році студенти-пенсіонери отримали можливість проходити інтерактивне навчання за напрямом «Українська платформа багатонаціональної Одещини» завдяки спілкуванню з носіями української мови (волонтер-викладач, бібліотекар Вітко Ярослава).

Було висловлено слова подяки за цікаві заняття, самовідданість, професіоналізм, відповідальність і уважне ставлення до проблем людей поважного віку.

Будемо раді подальшому розвитку партнерських відносин між нашими організаціями.