Шановні користувачі!

З 12 червня 2020 року бібліотека працюватиме для відвідувачів за графіком: вт-пт – 10.00 до 18.00; сб., нд – 10.00 до 17.00.

Обслуговування відвідувачів буде здійснюватися за наступними правилами:

  • Відвідувачі допускаються до приміщення бібліотеки виключно у захисних масках та після обробки рук антисептиком.
  • До приміщення бібліотеки не допускаються відвідувачі, які мають гострі ознаки захворювань верхніх дихальних шляхів (кашель, чхання, нежить та ін.).
  • В приміщенні бібліотеки відвідувачі мають знаходитись один від одного на соціальній дистанції – 1,5 метри.
  • При проведенні масових заходів у відділах читальних залів допускається кількість відвідувачів із розрахунку – 1 особа на 5 кв. м, включаючи бібліотекаря, що обслуговує.
  • Термін однократного перебування в Інтернет-центрі – до 60 хв. щоденно. Санітарне обробляння комп’ютерів антисептичними засобами здійснюється після кожного користувача.
  • Під час карантину пропонуємо користуватись власною комп’ютерною технікою.
  • Видача літератури у відділі абонементу та відділі документів іноземними мовами відбуватиметься традиційно або за попереднім замовленням за телефонами (048) 725 82 82; 722 32 00, на бібліотечній сторінці фейсбуку чи електронною поштою.
  • Для повернення книг користувачі бібліотеки мають вкласти їх в одноразовий пакет. Після проходження обсервації книги будуть повернені на полиці.
  • Бібліотека забезпечує відвідувачів засобами дезінфекції з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби.

Роботу бібліотеки організовано відповідно до Постанови Міністерства охорони здоров’я України №36 від 06.06.2020 р. «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», Постанови Міністерства охорони здоров’я України №16 від 09 травня 2020 р. «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при здійснені дозволених видів діяльності, які передбачають приймання відвідувачів в офісних приміщеннях, на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» та наказу департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації №68 від 05.06.2020р.

Будьмо здорові!