17 вересня 2021 року о 17.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх), у межах Міжнародного книжкового фестивалю «Зелена хвиля», відбудеться зустріч з письменником Артемом Чапаєм та презентація його роману «Вивітрювання».

Артем Чапай – український письменник, перекладач, репортер, мандрівник, член Українського Центру Міжнародного ПЕН-клубу.

Автор романів «Вивітрювання» (2021), «Понаїхали» (2021), «Дивні люди» (2019), книги про “саме ту” Україну «The Ukraine» (2018), «Тата в декреті» (2016) – щоразу він намагається писати в іншому жанрі.

Номінант і лауреат як літературних, так і журналістських нагород.

***

У романі «Вивітрювання» зникає (вивітрюються) більшість людей – але у тих, що залишилися, поступово вивітрюється також і людяність.

Наскільки справді зміняться люди в екстремальних умовах? Напевно, навіть після кінця світу хтось інтригуватиме та сваритиметься, братиме й даватиме хабарі, буде борсатися заради привілеїв, ширити ненависть або теорії змови – а хтось, навпаки, піклуватиметься про слабких і допомагатиме чужим, прагнутиме справедливості й виявлятиме милосердя, буде любити, навіть жартувати попри все.

Чи, може, та сама людина робитиме як одне, так і інше?

Вхід вільний.

За підтримки УКФ (Українського культурного фонду).