Амельченко Ю. Музей української книги в бібліотеці: вимоги часу /Юліана Амельченко // Бібліотечна планета. – 2023. – № 2 (100). – С. 15-16. – (З досвіду роботи).

В ювілейному, 100-му, номері опублікована стаття директора бібліотеки Амельченко Юліани Сергіївни «Музей української книги в бібліотеці: вимоги часу».

У 2021 р. в Одеській ОУНБ ім. М. С. Грушевського було створено Музей української книги – відділ популяризаторської та науково-дослідної діяльності.

Його основне завдання полягає в об’єднанні освітян, науковців, діячів культури, молоді, громадян будь-якого віку та з різною освітою заради збереження української історії, української книги, гідного представлення України в історії світового книгодрукування.

Про проєкти й дослідження, які проводить Музей української книги, – читайте в пропонованій публікації.

Амельченко ЮС_Музей української книги в бібліотеці