Микулин, А. А. Фабрично заводская и ремесленная промышленность Одесского градоначальства Херсонской губернии и Николаевского Военного губернаторства [Текст] : с прил. списка фабрик, заводов и сельско-хозяйственных мельниц / А. А. Микулин. – изд. Высочайше утвержд. Южно-Рус. О-ва Печатн. Дела. – Одесса : Тип. Высочайше утвержд. Южно-Рус. О-ва Печатн. Дела, 1897. – 276 с. – (в пер.) : 5 р.

Материалом для этого труда служили статистические ведомости, доставленные фабрикантами и заводчиками, со сведениями о размерах и оборотах их заведений, а также личное знакомство с местной промышленностью.

Назва Фабрично заводская и ремесленная промышленность Одесского градоначальства Херсонской губернии и Николаевского Военного губернаторства

Місце видання Одесса

Видавництво Тип. Высочайше утвержд. Южно-Русского Общества Печатного дела (Пушкинская ул., соб. дом, №20)

Рік видання 1897

Обсяг (кількість сторінок) 276

Формат 16,0 х 25

Фондоутримувач КУ «Одеська обласна універсальна наукова бібліотека імені М.С. Грушевського»

Кількість примірників 1

Додаткова інформація (на розсуд фондоутримувача) На форзаці книги – ярлик, літографований екслібрис кінця XIX-початку XX ст. (86х73 мм) з написом на грецькій мові: “Бібліотека Володимира А. Параскеви в Одесі”. Власник екслібриса – Володимир Апостольевіч Параскева (1854-1911), власник шкіряного заводу, бібліофіл, благодійник, син купця 2-ї гільдії і засновника найбільшого і найстарішого в Одесі шкіряного заводу Апостола Миколайовича Параскеви. У фонді ООУНБ знаходиться частина особистої бібліотеки Володимира Параскеви, близько 20 книг. Також на форзаці книги є наклейка бібліотеки жіночого Родоканакиївського училища; після смерті Параскеви частина його бібліотеки була передана цьому навчальному закладу.

Код групи РВ

Микулин А. А. Фабрично заводская и ремесленная промышленность Одесского градоначальства