23 листопада 2018 року о 15.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх), напередодні Дня пам’яті жертв Голодоморів, за ініціативи військовослужбовців Повітряного командування «Південь» відбудеться відкрита лекція «1932-1933 роки: механізм організації Голодомору».

Лектор – Наталія Олександрівна Петрова, кандидат історичних наук, доцент, заступник декана факультету історії та філософії з наукової та виховної роботи. Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, дослідниця історії Голодомору представляє до уваги громадськості лекцію «Скорботні 1932-1933 роки: механізм організації Голодомору та культурно-побутові трансформації (за матеріалами досліджень Одещини)».

Лекція буде супроводжуватись відеоматеріалами та виставкою хронікально-документальної літератури з фондів Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки імені М.С. Грушевського.

Вхід вільний!