29 листопада 2018 року о 17.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) відбудуться чергові лекції у форматі More Knowledge молодих вчених і любителів науки в рамках проекту 15х4 Od – «Вбивство Кеннеді Ретровіруси».

More Knowledge – це формат довгих часових лекцій від 15х4 Talks

Вбивство 35-го президента США Джона Фіцджеральда Кеннеді – одна з найзагадковіших подій ХХ століття, що породила безліч питань, припущень і теорій. Понад 70% американців не вірять в офіційну версію того, що сталося. Під час лекції Владислава Лисаченка будуть висвітлені та проаналізовані як офіційні висновки влади, так і ті матеріали слідства, які їм кардинально суперечать. Це дасть можливість слухачам знайти свою власну думку.

Ретровіруси – це не просто чергове дивне слово з темних надр Вікіпедії. Ретровіруси – це наймікроскопічні машини смерті, які не щадять птахів, риб та людей… Вони вбивають свої жертви повільно, смерть від цих вірусів практично неминуча. Тільки недавно людство стало розуміти, звідки взялися ці монстри, на що вони насправді здатні і як їм протистояти. Про це в своїй лекції розповість мікробіолог Микола Штеніков.

Вхід вільний.