13 серпня 2018 року в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського зібрались ті, хто причетний до цієї дати, або цікавиться особливостями і відмінностями ліворуких від праворуких. Якщо вірити статистиці, лівшів на нашій планеті ніяк не менше 15%. Іншими словами, кожний сьомий.

Атмосферу зустрічі створила Тетяна Лелека чудовою грою на скрипці.

Тетяна Лелека

Гості з величезним інтересом прослухали лекцію Анатолія Павловича Чуприкова – доктора медичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України. Він повідомив про «Асоціацію ліворуких одеситів» та розповів цікаві факти про людей, які пишуть лівою рукою. А ви знали, що за радянських часів ліворуких льотчиків не допускали керувати літаком, адже вони вважались найбільш «аварійними»? А про те, що всі в сім‘ї англійської королеви були лівшами?

Новою для багатьох присутніх стала інформація, що імунітет ліворуких людей відрізняється від праворуких, він вважається більш слабим.

Павло Геннадійович Зотов поділився власним життєвим досвідом людини, яка пише лівою рукою.

Присутні активно брали участь у заході, ставили питання до лекторів, а також висловлювали власну думку. Лекція нікого не залишила байдужими і сподобалась кожному.