4 квітня 2018 року о 14.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх) до 100-річчя від дня народження видатного майстра українського слова Олеся Терентійовича Гончара відбудеться літературна година.

Про одеські сторінки життя та творчості письменника розкажуть літературознавець, магістрант філологічного факультету ОНУ імені І.І. Мечникова Любов Ісаєнко та ініціатор безкоштовних курсів української мови в Одесі «Одеса україномовна» Ярослава Вітко.

В рамках заходу відбудуться презентація виставки-огляду творів Олеся Гончара «Уклонімося пам’яті великого майстра слова Олеся Гончара» з фондів бібліотеки та огляд творчості лауреатів премії імені Олеся Гончара.

Вхід вільний!