Сьогодні, 18 серпня 2018 року, в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського відбулась емоційна зустріч з Русланом Горовим – українським журналістом, автором відомого проекту «Служба розшуку дітей», заслуженим журналістом України, режисером, поетом, музикантом, а також талановитим майстром дотепних й сумних, реалістичних та романтичних оповідань і повістей, які останнім часом вийшли друком у видавництві «ТаТиШо».

Справою честі вважає Руслан Горовий збереження пам’яті для наступних поколінь про Даню Дідіка – 15-річного хлопця, загиблому внаслідок теракту під час маршу єдності в Харкові 22 лютого 2015 року – у присвоєнні його імені школі, де навчався хлопець. Книжка «1000 і 1 ніч війни» з’явилася минулого року з присвятою саме Данилові Дідіку.

Герої книжок Руслана Горового – з реального життя. І персонажі – листоноша, вахтер, фотограф – звичайні люди, яких можна зустріти на вулиці…Тому й здається, що десь вже про таке чули чи бачили…

Автор прочитав ті оповідання, які не ввійшли до книги «Конотоп – земля легенд».

Реальні життєві ситуації викликали у присутніх гамму почуттів – від легкої іронії, суму, мурашок по шкірі, сліз до нестерпного гоготу…

До речі, це не перша зустріч з Русланом Горовим. Минулого року в бібліотеці відбулась презентація збірки оповідань «40… або чому чуваки не святкують» про чоловіків різного віку – від ще ненародженого хлопчика до чолов’яги, який перейшов межу сорокаріччя.

Час пролетів непомітно. Бажаємо автору наснаги та творчих злетів. Сподіваємось, безумовно, на нові зустрічі.